Fotbal - muži v roce 2021

Vloženo: 11.08.2021 Změna: 17.08.2021 10:20 Diskuze: 0

Jak jistě víte, po několika letech se nám podařilo postoupit do Krajské soutěže a to konkrétně do 1.B třidy Pardubického kraje. V neděli 8.8. od 16:00 se otevřely brány prvního mistrovského utkání letošního roku. Přivítali jsme silného soupeře TJ Sokol Bystré. Kdyby v 15. minutě na tabuli svítil výsledek 3:0 pro nás, nemohl by se nikdo divit.

Ale bohužel Švec, Valenta J ani Štefl nevsítili gól za zády dobře připraveného gólmana. Až v 17. minutě se vydal na svůj oblíbený výlet Jan Gecl a svoji slabší nohou z cca. 20 metrů překonal gólmana. Přesto že víme o silné ofenzivní síle soupeře, tak se nám nepodařilo uhlídat z levé strany dobře vykombinovanou situaci až před bránu na naběhnutého soupeře, a rázem byl v 24. minutě stav 1:1. Vstup a celkově druhý poločas mě velice mrzí, protože nám vůbec nevyšel a tahali jsme za kratší konec. Přesto byli šance nahoru dolů, ale tentokrát do vedení v 83. minutě šlo zaslouženě Bystré. Vypadalo to, že si krásnou fotbalovou neděli pokazíme na plné čáře. Přesto pozitivní je, že se nám podařilo stav za necelé 2 minuty vyrovnat na konečných 2:2 a remíza je asi spravedlivá. Branky Gecl, Švec. Děkujeme divákům a těšíme se Vaši podporu během nové sezóny. Doufáme, že Vám budeme dělat radost.