Místo pro Vaše vzkazy

«1234»61 - 90 z 95
Jarka
22.6.2007 v 13:00

Již delší dobu nejdou na věži hodiny. Dřív, i když se zastavily, byly za krátkou dobu opravené. Kdy opět uslyšíme jejich odbíjení?

ody
21.6.2007 v 12:44

Zdravím, sháním jakýkoliv kontakt na Pavla Sourala díky

Helena Sumarová
5.6.2007 v 15:51

Děkuji za Vaši zprávu, asi to bude dcera paní Dirrové.Bude pravděpodobně vdaná, takže jiné jméno. Mohla bych se s ní nějakým způsobem spojit?

Ema Kriklová
4.6.2007 v 22:55

Všechny vás zdravím, po dlouhé době jsem Vás objevila. Vzkaz pro Helenu-paní Dirrová žije u dcery ve Velkých Opatovicích. Zdraví EMA

Helena Sumarová
3.6.2007 v 09:01

Hledám někoho z rodiny paní Marie Dirové (Dirrové), která byla sestřenicí mé matky. Před mnoha lety, kolem roku 1950, jsem se s ní setkala. Maminka byla rozená Kubínová. Děkuji za každou zprávu.

Radek Dujka
9.5.2007 v 08:47

Ještě jsem zapoměl.Kdo chcete(týká se hlavně rodičů mladých hasičů)mrkněte na : www.sdhm.estranky.cz Je tam strámka o naší činnosti.

Radek Dujka
9.5.2007 v 08:39

Koncem Května to je 25.-26.5.2007se zůčastníme dvoudenních závodů.Závod se bude konat v Městečku Trnávce na fotbalovém hřišti.Děti budou spát pod stanem, a tak prosíme rodiče našich mladých hasičů kteří mají stany,aby řekly dětem jestli stan zapůjčí .My se budeme dětí ptát už teť v pátek to je 11.5..

Dufka Jiří
11.3.2007 v 16:26

Sbor dobrovolných hasičů zve všechny děti do kroužku "Mladý hasič". První setkání se bude konat v pátek 16.3.2007v 15:00 hodin v Hasičské zbrojnici.Další schůzky budou probíhat v den, který bude dětem nejvíce vyhovovat. Odvoz do okolních obcí zajištěn. Za sbor dobrovolných hasičů Veronika Haderová , Jiří Dufka

thomas
6.3.2007 v 19:35

Dobrý den , jsem taky WEBMASTER , z této obce mě již všichni znají . Určitě se podívejte na mou tvorbu muj web a forum http://www.blackmode.ic.cz http://www.blackmode.wz.cz

Radek Dujka
5.3.2007 v 05:37

Zdravím .Reaguju na zprávu od paní Kriklové.Je to pravda,že se tady málo píše o dění v obci.Myslím,že v dnešní době není problém pokud se dělá nějaký plagátek( na cokoliv),vložit taky sken tohoto plagátku na tyto stránky.A to má možnost opravdu každý.Chce to pouze člověka co je u zdroje a ten skenr.Ono by to podle mě chtělo vic provázat s Obecním úřadem.

Zbyněk Opletal
27.2.2007 v 09:24

Každé stránky pokud nejsou aktuální a nepřináší důležité informace časem odumřou. V žádném případě bych nechtěl, aby toto byl případ těchto stránek. Bohužel jako správce stránek nemůžu plně zodpovídat za jejich obsah, protože v Jaroměřicích již nebydlím. Do dnešního dne se neozval nikdo, kdo by měl zájem se podílet obsahově na těchto stránkách, ikdyž k tomu na stránkách vybízím kde to jde. Kalendář událostí je nastaven tak, aby do něj mohl zapisovat volně každý, kdo má zájem. Pokud tedy znáte někoho, kdo má zájem nebo kdo má dobrý přístup k informacím, zašlete mi na něj prosím kontakt.

Ema Kriklová
27.2.2007 v 01:45

Všechny Vás moc zdravím a chválím tyto stránky o ničem. Víte, že přijede polská delegace.Víte,že byla beseda s panem Koudelkou o Jaroměřicích?? Málo se toho tady píše, nebo někde jinde? Nechápu význam těchto " tichých stránek" .Nebo informace jsou jinde? Najdu je? Kde?

Danča
13.2.2007 v 09:59

Zdravím a děkuji za krásné stránky o naší rodné vesnici. Je radost pohledět na ty fotky...jen tak dál..

Zbyněk Opletal
9.2.2007 v 09:37

Omlouvám se za vzniklé problémy. Změna vzhledu a struktury stránek byla dána potřebou umístění většího množství informací, nejen galerie a pár článků. Grafika i design je uzpůsobena právě těm dříve narozeným, hlavně přehlednější kontrastnější grafikou a struktorovaným obsahem webu. Přibyly také další dobré nástroje pro lepší orientaci, jako ja například orientační mapa stránek. Odkaz je umístěn ve spodní části každé stránky. Pokud jste si udělala nějakou propagaci (vizitky atd.) s odkazy platnými ve staré verzi jaroměřických stránek, tak Vám můžu vyjít vstříc, aby byl původní odkaz platný. Ale obecně řečeno autor či majitel stránek si vyhrazuje právo na změnu designu i struktury webu. Nějaké to vysvětlení jsem Vám již poslal do mailu, ale návrat k původnímu vzhledu stránek není možný. Pokud byste chtěli diskutovat nad tímto tématem dále, doporučuji přejít na diskuzní fórum a využít některé z témat. Mile rád na všechny vaše připomínky, dotazy odpovím.

Ema Kriklová
8.2.2007 v 23:47

Proč to pořád měníte? Já jsem měla pracně udělanou inzerci a jako proutkem zmizla. Toto není pro nás starší fér, taky ta diskuse vypadá. Jsem rozčilena. Nebo dejte podrobný návod, jak se dostat na původní stránky, ty byly super, přece se tam aspoň trošku psalo. Ema

Ema Kriklová
28.1.2007 v 22:38

Všechny moc zdravím. Je velká škoda, že se zde tak málo píše. Vždyť se pořád něco děje, tolik věcí by se tady dalo řešit. Možná, špatně hledám, já se totiž teprve učím tu novou možnost komunikace využívat. Ale je to obrovská šance a zároveň radost pro jaroměřické, které odvál vítr osudu jinam. Ozvěte se, ptejte se, povídejte.. Zdraví Ema

Olga Szarowská
25.1.2007 v 18:34

Pozdrav z drsného severu, konkrétně z Orlové, posílá Ola Szarowská, kdysi Hloušková. Moc pěkný fotky, moc pěkná stránka.

Zbyněk Opletal
27.12.2006 v 22:10

Zdravím všechny. Všechny návštěvníky, kteří mají určitý problém se zrakem. Ať už jde pouze o zhoršený zrak dříve narozených nebo i vážnější poškození. Stránky jsou nyní optimalizované právě pro tyto uživatele. Máte možnost změnit vzhled, zobrazit stránky s vyšším barevným kontrastem a větším písmem.

Zbyněk Opletal
25.12.2006 v 11:08

Děkuji za upozornění. Pokud najdete na stránkách nějaké chyby, budu rád, když na ně upozorníte. Můžete se také vyjadřovat k funkčnosti stránek. Nic není nemožné a budeme se snažit vyhovět všem uživatelům a návštěvníkům jaroměřických stránek.
Takže všem přeji krásné svátky vánoční, hodně klidu a pohody.

Pavel Vykydal
25.12.2006 v 10:00

Zdravím, chtěl bych upozornit na chybičku na stránkách obce Jaroměřice na http://www.jaromerice.net/fotogalerie/historie/40 je seznam letců jenž zde zahynuli hned u prvního jména je chyba místo Marcel Leopold má být uvedeno por. Margetin Leopold u druhého jména je špatná hodnost Gubarjev byl rotmistr tedy rotm. Tuček byl četař a Zbytek tedy Beneš, Ďurčo (ne Durco), Drgoň a Deněk byli letečtí dorostenci. Pomáhal jsem s opravou tohoto památníku a bylo by chybou uvádět špatná jména a hodnosti. Děkuji S pozdravem Pavel Vykydal Jevíčko

Monika Hloušková
22.12.2006 v 11:34

Ahoj všem! Byla jsem mile překvapena a potěšena, že má moje rodná vesnička nové web stránky. To tu opravdu chybělo! Dezén je komplet bez chybičky, dovídám se tu plno zajímavých info a novinek, které v Jaroměřicích proběhnou či se již udály. Pracuji trošku z ruky, takže jsem vaše stránky s radostí uvítala. Fotky jsou nádherné..děkuji za všechny pane Opletale. Monča

Zbyněk Opletal
4.12.2006 v 07:46

Všechny tyto informace můžete sami vkládat do kaledáře, když kliknete na dané datum, tedy v tomto případě 17.12.2006, pak kliknete na přidat další událost. Vyplníte vše potřebné a dáte odeslat. Můžete tak všichni aktivně přispívat k dění v obci.

Emilie Kriklová
3.12.2006 v 22:08

Víte, že... v neděli 17. prosince se chystá andělský průvod . V 15 hodin od zámku do centra, kde se andělé představí a vše bude zakončeno koncertem v dolním kostele.

Eva Macková
2.12.2006 v 18:26

Stránky jsou super.Zbyni jsi moc šikovný.

Zbyněk Opletal
2.11.2006 v 20:58

Děkuji za ohlasy z míst za velkou louží. Pořídit fotografie domu je možné, bohužel záleží na možnostech, hlavně časových. Takže buďte prosím trpělivá. Na další část dotazu bohužel nejsem schopný odpovědět, takže snad některý z návštevníků bude vědět a také Vás informovat.

Simona
2.11.2006 v 17:45

Mam velkou radost z Vasich stranek. Vyrustala jsem v Jaromericich a hodne se mi po Jaromericich styska. Jsem vdecna za moznost nahlednout do obce a precist si o mistnich udalostech. Mohl by jste vyfotit dum cp1oo na Vidlekach. Bydlela tam rodina Koutnikova. Rada bych dum videla . Patril prarodicum. Dale by mne zajimalo na koho se obratit v otazce ochrany lesu v okoli obce . Pokud mate nejakou e-adresu. Dekuji.

Jiri Kalita
1.11.2006 v 19:01

Zdravim ze slunne Jizni Californie. Je super po letech videt fotky Jaromeric. Drzim palce.

Emilie Kriklová
26.10.2006 v 22:21

Zdravím z řad dříve narozených a žasnu. Stránky si Jaroměřice opravdu zaslouží a hlavně aktuální dění. Držím palce a ráda přispěji.Hodně se toho v obci zbudovalo.Je o čem psát.

Jiří Dufka \(Mlenář\)
22.10.2006 v 01:45

Dobrý den Jsem vcelku rozčarovaný nad výsledky voleb do místního zastupitelstva.Nemohu si odepřít otázku proč,tak silná účast lidí, kteří působyli v zastupitelstvu doposavaď.Je to čistě můj názor ,ale i" nové boty se ochodí",tak proč naši spoluobčané to nezkusí a nedají hlas novým tvářím, kteří mají chuť a elán něco změnit v naší obci. Je to čistě můj názor.Doufám že se páni radní nerozlobí a budou můj názor rezpektovat. S pozdravem Dufka Jiří člen výboru SDH Jaroměříce

Zbyněk Opletal
17.10.2006 v 08:42

Děkuji za příznivé ohlasy. Stránky jsou stále ve výstavbě a testovacím provozu. Plánuji vytvoření dalších služeb. Záleží na volném čase. V budoucnu by se systém rozrostl o administrační prostředí, do kterého by měli oprávnění vstupovat obyvatelé, zájemci, zástupci jednotlivých spolků a sdružení Jaroměřic či blízkého okolí. Sami by si mohli přidávat články, fotografie a hlavně zapisovat události do tzv. E-rozhlasu, který je nyní zkušebně přístupný všem návštěvníkům. Tento administrační systém není zatím vytvořený, takže vše vkládám manuálně. Není problém se domluvit a vložit jakékoli data, protože o tom tyto stránky jsou. Proto nabízím i dalším návštěvníkům, kteří si myslí, že mají informace prospěšné pro obyvatele Jaroměřic, spolupráci. Nezdráhejte se ozvat na můj e-mail.

«1234»61 - 90 z 95

Přidej komentář(*) Hvězdička označuje povinná pole. Odeslat komentář