Místo pro Vaše vzkazy

«123»61 - 82 z 82
Zbyněk Opletal
9.2.2007 v 09:37

Omlouvám se za vzniklé problémy. Změna vzhledu a struktury stránek byla dána potřebou umístění většího množství informací, nejen galerie a pár článků. Grafika i design je uzpůsobena právě těm dříve narozeným, hlavně přehlednější kontrastnější grafikou a struktorovaným obsahem webu. Přibyly také další dobré nástroje pro lepší orientaci, jako ja například orientační mapa stránek. Odkaz je umístěn ve spodní části každé stránky. Pokud jste si udělala nějakou propagaci (vizitky atd.) s odkazy platnými ve staré verzi jaroměřických stránek, tak Vám můžu vyjít vstříc, aby byl původní odkaz platný. Ale obecně řečeno autor či majitel stránek si vyhrazuje právo na změnu designu i struktury webu. Nějaké to vysvětlení jsem Vám již poslal do mailu, ale návrat k původnímu vzhledu stránek není možný. Pokud byste chtěli diskutovat nad tímto tématem dále, doporučuji přejít na diskuzní fórum a využít některé z témat. Mile rád na všechny vaše připomínky, dotazy odpovím.

Ema Kriklová
8.2.2007 v 23:47

Proč to pořád měníte? Já jsem měla pracně udělanou inzerci a jako proutkem zmizla. Toto není pro nás starší fér, taky ta diskuse vypadá. Jsem rozčilena. Nebo dejte podrobný návod, jak se dostat na původní stránky, ty byly super, přece se tam aspoň trošku psalo. Ema

Ema Kriklová
28.1.2007 v 22:38

Všechny moc zdravím. Je velká škoda, že se zde tak málo píše. Vždyť se pořád něco děje, tolik věcí by se tady dalo řešit. Možná, špatně hledám, já se totiž teprve učím tu novou možnost komunikace využívat. Ale je to obrovská šance a zároveň radost pro jaroměřické, které odvál vítr osudu jinam. Ozvěte se, ptejte se, povídejte.. Zdraví Ema

Olga Szarowská
25.1.2007 v 18:34

Pozdrav z drsného severu, konkrétně z Orlové, posílá Ola Szarowská, kdysi Hloušková. Moc pěkný fotky, moc pěkná stránka.

Zbyněk Opletal
27.12.2006 v 22:10

Zdravím všechny. Všechny návštěvníky, kteří mají určitý problém se zrakem. Ať už jde pouze o zhoršený zrak dříve narozených nebo i vážnější poškození. Stránky jsou nyní optimalizované právě pro tyto uživatele. Máte možnost změnit vzhled, zobrazit stránky s vyšším barevným kontrastem a větším písmem.

Zbyněk Opletal
25.12.2006 v 11:08

Děkuji za upozornění. Pokud najdete na stránkách nějaké chyby, budu rád, když na ně upozorníte. Můžete se také vyjadřovat k funkčnosti stránek. Nic není nemožné a budeme se snažit vyhovět všem uživatelům a návštěvníkům jaroměřických stránek.
Takže všem přeji krásné svátky vánoční, hodně klidu a pohody.

Pavel Vykydal
25.12.2006 v 10:00

Zdravím, chtěl bych upozornit na chybičku na stránkách obce Jaroměřice na http://www.jaromerice.net/fotogalerie/historie/40 je seznam letců jenž zde zahynuli hned u prvního jména je chyba místo Marcel Leopold má být uvedeno por. Margetin Leopold u druhého jména je špatná hodnost Gubarjev byl rotmistr tedy rotm. Tuček byl četař a Zbytek tedy Beneš, Ďurčo (ne Durco), Drgoň a Deněk byli letečtí dorostenci. Pomáhal jsem s opravou tohoto památníku a bylo by chybou uvádět špatná jména a hodnosti. Děkuji S pozdravem Pavel Vykydal Jevíčko

Monika Hloušková
22.12.2006 v 11:34

Ahoj všem! Byla jsem mile překvapena a potěšena, že má moje rodná vesnička nové web stránky. To tu opravdu chybělo! Dezén je komplet bez chybičky, dovídám se tu plno zajímavých info a novinek, které v Jaroměřicích proběhnou či se již udály. Pracuji trošku z ruky, takže jsem vaše stránky s radostí uvítala. Fotky jsou nádherné..děkuji za všechny pane Opletale. Monča

Zbyněk Opletal
4.12.2006 v 07:46

Všechny tyto informace můžete sami vkládat do kaledáře, když kliknete na dané datum, tedy v tomto případě 17.12.2006, pak kliknete na přidat další událost. Vyplníte vše potřebné a dáte odeslat. Můžete tak všichni aktivně přispívat k dění v obci.

Emilie Kriklová
3.12.2006 v 22:08

Víte, že... v neděli 17. prosince se chystá andělský průvod . V 15 hodin od zámku do centra, kde se andělé představí a vše bude zakončeno koncertem v dolním kostele.

Eva Macková
2.12.2006 v 18:26

Stránky jsou super.Zbyni jsi moc šikovný.

Zbyněk Opletal
2.11.2006 v 20:58

Děkuji za ohlasy z míst za velkou louží. Pořídit fotografie domu je možné, bohužel záleží na možnostech, hlavně časových. Takže buďte prosím trpělivá. Na další část dotazu bohužel nejsem schopný odpovědět, takže snad některý z návštevníků bude vědět a také Vás informovat.

Simona
2.11.2006 v 17:45

Mam velkou radost z Vasich stranek. Vyrustala jsem v Jaromericich a hodne se mi po Jaromericich styska. Jsem vdecna za moznost nahlednout do obce a precist si o mistnich udalostech. Mohl by jste vyfotit dum cp1oo na Vidlekach. Bydlela tam rodina Koutnikova. Rada bych dum videla . Patril prarodicum. Dale by mne zajimalo na koho se obratit v otazce ochrany lesu v okoli obce . Pokud mate nejakou e-adresu. Dekuji.

Jiri Kalita
1.11.2006 v 19:01

Zdravim ze slunne Jizni Californie. Je super po letech videt fotky Jaromeric. Drzim palce.

Emilie Kriklová
26.10.2006 v 22:21

Zdravím z řad dříve narozených a žasnu. Stránky si Jaroměřice opravdu zaslouží a hlavně aktuální dění. Držím palce a ráda přispěji.Hodně se toho v obci zbudovalo.Je o čem psát.

Jiří Dufka \(Mlenář\)
22.10.2006 v 01:45

Dobrý den Jsem vcelku rozčarovaný nad výsledky voleb do místního zastupitelstva.Nemohu si odepřít otázku proč,tak silná účast lidí, kteří působyli v zastupitelstvu doposavaď.Je to čistě můj názor ,ale i" nové boty se ochodí",tak proč naši spoluobčané to nezkusí a nedají hlas novým tvářím, kteří mají chuť a elán něco změnit v naší obci. Je to čistě můj názor.Doufám že se páni radní nerozlobí a budou můj názor rezpektovat. S pozdravem Dufka Jiří člen výboru SDH Jaroměříce

Zbyněk Opletal
17.10.2006 v 08:42

Děkuji za příznivé ohlasy. Stránky jsou stále ve výstavbě a testovacím provozu. Plánuji vytvoření dalších služeb. Záleží na volném čase. V budoucnu by se systém rozrostl o administrační prostředí, do kterého by měli oprávnění vstupovat obyvatelé, zájemci, zástupci jednotlivých spolků a sdružení Jaroměřic či blízkého okolí. Sami by si mohli přidávat články, fotografie a hlavně zapisovat události do tzv. E-rozhlasu, který je nyní zkušebně přístupný všem návštěvníkům. Tento administrační systém není zatím vytvořený, takže vše vkládám manuálně. Není problém se domluvit a vložit jakékoli data, protože o tom tyto stránky jsou. Proto nabízím i dalším návštěvníkům, kteří si myslí, že mají informace prospěšné pro obyvatele Jaroměřic, spolupráci. Nezdráhejte se ozvat na můj e-mail.

Iva Vykydalová
16.10.2006 v 16:54

Stránky se mi moc líbí, krásné fotky, detaily, články k věci a hlavně aktualizace.Takové stránky si naše vesnička zaslouží.Patří Vám velký dík.Ještě bych měla poznámku,spíše prosbu, zda by se mohla rozšířit sekce organizací o SPOZ (Sbor pro občanské záležitosti),který se nemalou měrou zasluhuje o kulturní žití v obci.Pořádá různé výstavy, přednášky, besedy, trhy a v neposlední řadě i koncerty.Děkuji.

Radek Dujka
9.10.2006 v 06:30

Moc dobrej nápad s tím rozhlasem.

Romanino
1.10.2006 v 10:27

Pekny nemate tam uvas naprodej nejaky byt nebo dum.Kdyztak napiste diky romanino

Radek Dujka
15.9.2006 v 14:10

Moc pěkný stránky.Krásný fotky,zajímavý čtení-paráda.Díky.

Zbyněk Opletal
8.9.2006 v 15:11

Vítám všechny návštěvníky webových stránek o Jaroměřicích. Kniha návštěv by měla sloužit všem, kteří mají věcnou připomínku, dotaz, něco se jim nelíbí či naopak líbí, mají nějakou radu, poznámku nebo jen chtějí pozdravit ostatní.

«123»61 - 82 z 82

Přidej komentář(*) Hvězdička označuje povinná pole. Odeslat komentář