Recyklohraní

Vloženo: 17.06.2022 Změna: 17.06.2022 09:22 Diskuze: 0

Naše škola se zapojila do celostátní soutěže sběru odpadu pod názvem Recyklohraní. Žáci aktivně nosili vybité baterie, drobné elektro, nepotřebné mobilní telefony a prázdné tonery. Aby byli žáci ještě více motivováni, škola slíbila nejlepší sběračské třídě v každé kategorii sladkou odměnu. Tu nakonec v kategorii mobilních telefonů získala 5. třída a byla odměněna dortem. V ostatních třech kategoriích vyhrála 2. třída, která získala poukaz do cukrárny v hodnotě 1000 Kč.

V rámci celé republiky obsadila naše škola krásné 18. místo (z bezmála čtyř tisíc přihlášených škol) a v kategorii za Pardubický kraj jsme se umístili na 3. místě. Odměnou nám byl poukaz do Kauflandu na nákup v hodnotě 3000 Kč. Za tuto částku byly zakoupeny školní potřeby pro žáky.
Děkujeme všem aktivním sběračům, zejména Valerii Šabatkové, Viktorii Šabatkové a Milanu Valachovi, kteří nasbírali největší množství odpadu.
Tímto bych chtěla poprosit všechny, kdo by měli zájem přispět naší škole ve sběru, aby nosili: vybité baterie, prázdné tonery, nefunkční mobily a drobné elektro do naší školy.
Mgr. Kateřina Továrková


Galerie fotografií