Jedenáctá nejlepší základní škola

Vloženo: 05.05.2022 Změna: 10.05.2022 15:19 Diskuze: 0

Základní škola v Jaroměřicích byla 6. dubna 2022 oceněna v ABC Klubu Pardubice jako 11. nejlepší škola z celkového počtu 167 škol z pěti krajů (Pardubického, Královéhradeckého, Středočeského, Libereckého a Kraje Vysočina) v soutěži Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Součet dosažených bodů našich tří žáků, Adriany Pudíkové, Kristýny Jakubcové a Jiřího Beneše, ve druhém a třetím kole soutěže vynesl naši školu na vynikající pomyslnou příčku.

Adriana Pudíková, která postoupila do finále, vybojovala krásné 21. místo z celkového počtu 6171 soutěžících. Velmi nás potěšilo, že se na naší škole rozvíjí tito nadějní mladí chemici, a budeme jim držet pěsti, aby je nadšení neopustilo a věnovali se tomuto oboru i nadále.     
Mgr. Věra Grimmerová