Březen v základní škole

Vloženo: 28.03.2023 Změna: 02.04.2023 08:58 Diskuze: 0

Projektová výuka ,,Veselé zoubky“
Středeční výuka patřila v první třídě projektové výuce s názvem: ,,Veselé zoubky.“ Škola pro své žáky v 1. třídě obdržela balíčky a výukové materiály od DM drogerie. Prostřednictvím preventivního programu „Veselé zoubky“ jsme probrali správnou péči o zuby a předcházení vzniku zubního kazu. Celá projektová výuka byla vedena zábavnou formou a děti to velmi bavilo.
Mgr. Kateřina Továrková

Divadlo v Chornicích pro žáky z Jaroměřic
Dne 17. 3. se žáci z prvního i druhého stupně vypravili do Chornic, kam přijelo Divadélko pro školy z Hradce Králové. Mladší žáci zhlédli představení s názvem ,,Pohádky z našeho statku“, pro žáky 2. stupně byla určena hra ,,Divadelní učebnice aneb České divadlo 20. století“. Bylo to moc hezké, poučné a žáci i učitelé se velmi nasmáli. Těšíme se na toto setkání příští rok.
Kateřina Továrková

Jaroměřická škola slaví úspěchy v recitaci 
Dne 27. 3. 2023 reprezentovala naši školu v recitaci Anna Továrková, žákyně 2. třídy. Jednalo se o soutěž ve Svitavách, kde se pořádalo okresní kolo. Anička se probojovala ze školního kola a následně postoupila z oblastního kola v Moravské Třebové. V první kategorii okresního kola recitovalo 18 dětí. Konkurence byla opravdu veliká, ale i tak Anička Továrková vybojovala místo těsně pod čarou a získala tak čestné uznání. Moc gratulujeme. 
Za ZŠ Jaroměřice Mgr. Kateřina TovárkováGalerie fotografií