Místo pro Vaše vzkazy

«123»31 - 60 z 77
Zbyněk
14.10.2008 v 22:18

Díky za pozitvní ohlasy. Validátor už delší dobu nekontroluji a po různých změnách se tam nějaká ta chybka dostala. Až zbyde nějaký čas, dám se do oprav

uzivatel
28.9.2008 v 10:52

Ahoj, libi se mi vas web. Prace webmastera je vyborna. Design je skvely a na obecni web az zbytecne dobry Jen bych si dal pozor na odkazy validatoru, kdyz pak stranky neprojdou.

František Trávníček
12.3.2008 v 14:17

Prostřednictvím internetu jsem zjistil, že ve Vaší obci se nachází pamětní deska na plk. gšt. in memoriam Františka Kopuletého, příslušníka Obrany národa popraveného za II. světové války v Brně Kounicových kolejích. Může mi někdo prosím pomoci a zaslat fotografii této pamětní desky případně jestli někdo z rodiny ve Vaší obci stále žije kontakt na něj? Děkuji za pomoc kpt. v.z. Mgr. František Trávníček - Aktivní zálohy Krajské vojenské velitelství Brno 724463839

Jirí Kalivoda
16.2.2008 v 21:04

Jiří Kalivoda Špinavé ruce Zloba Hlavou se mi honí slova, jak krutá je tahle doba. Proč slyším stále znova, volat hlas pana Zloba. Kde jsou ta krásná slova, Václavova sametová doba. Proč slyším stále znova, volat hlas pana Zloba. Čas plyne jak voda, kolo mlýna točí do kola. Ani spravedlivá svoboda, nestačí na slova Zlobova. Lež, přetvářka stále znova, to jsou ta pravá slova. Proč slyším stále znova, volat hlas pana Zloba. Hlavou se mi honí slova, jak hloupá je tahle doba. Proč slyším stále znova, volat hlas pana Zloba. Líbivá slova toho snoba, podvádí nepladí dohoda. A tak volám zas a znova, kdy poteče ta čistá voda.

Ema
4.2.2008 v 22:31

Všechny Vás zdravím. Jen zkouším, je mi podivné, že od prosince nikdo nepsal do knihy návštěv? Funguje to... ??

Popelaková
12.12.2007 v 12:57

Přeji vám všem krásný a poklidný adventní čas, radostné Vánoce a moc a moc zdravíčka a pevné nervy do nového roku. Jinak moc velké díky za jaroměřické stránky, jsou hezké a aktuální. Díky. . .

EMA
3.12.2007 v 21:41

Zdravím všechny, hlavně vlastence Jirku.Krásně zavzpomínal na staré, dobré časy, ale postaru se žít nedá. Nebylo všechno ve skutečnosti tak ideální,bylo hodně nespravedlnosti.a bídy. Záleží na úhlu pohledu v těch vzpomínkách.. V každé době platí : mít zdravé ruce , chuť k práci a trošku toho štěstíčka Přeji všem hezký advent .Ema

Jiří Kalivoda
29.11.2007 v 22:00

Tak Vás všechny pěkně zdravim. Kókám se po tech našich Jaroměřecich a vepadá to , že je pohoda a všechno fakči, tak jak má bét. Ale když se rozhlidnu trochu vic kolem sebe už to neni tak růžovi jak be se mohlo zdát. Kominy nám kóřijó tak jako za dob kdy se uhli rubalo na stodvacet procent. No a ti naši zastupiči za ten rok bádáni nic moc nevekómali akorát kósek té nové selnice v Dolnim Kotě, ale do té tedka akorát vrtajó vodraři a spravujó ten dřevěné vodovod co pamatuje ještě dobe , kde jezdil muj děda po Jarkách s koňma. Jo tenkrát to bévávale jinši Jarke, kameně bévaly tvrdši v potoce bela sposta rebeček. Starosta bel pán a né sóudruh, óplatke pré neexistovale a ve škole bel pořádek pan řídící to bela autorita nikdo nesměl ani ceknót jinak dostal , že si tédeň nesedl. To bévavalo dobře. Ach jo. No toš, ale nezóféte protože nic neni s traceny a konec koncum ještě se nestalo, abe to nějak ne dopadlo. Tak zatim Váš vlastenec Jirka.

Dujka Radek
11.11.2007 v 14:28

Zdravím všechny.Měl bych prosbu.Neměl by z vás někdo Jaroměřický znak v digitální podobě?Moc bych ho potřeboval a nemůžu ho nikde na internetu najít.Pokud by ho někdo měl, pošlete ho na adresu : radek@bezdrat.net. Dík.

Ema Kriklová
25.10.2007 v 23:32

HEZKÝ BAREVNÝ PODZIMNÍ POZDRAV PŘÁTELÉ. Málo se tu píše, málo. Zdravím EMA

Jiří Kalivoda
4.10.2007 v 21:46

Přijde jedna stará babička k volbám a povídá. PRÁCI ČEST. A předseda komise ji odpoví. To jste si spletla dobu babičko. Dobu možná chlapče, ale lidi určitě ne.

lucie matejkova
29.7.2007 v 22:11

dobry den...shanim informace o obraze sv. Salvatora, ktery je v kostele sv.Krize na Kalvarii...kdo by znal nejake podrobnosti o jeho puvodu, prosim napiste...mozna by mi pomohlo jmeno nejakeho mistniho odbornika na pamatky, historika z vaseho kraje..diky moc...pisu bakalarskou praci....

Jarka
22.6.2007 v 13:00

Již delší dobu nejdou na věži hodiny. Dřív, i když se zastavily, byly za krátkou dobu opravené. Kdy opět uslyšíme jejich odbíjení?

ody
21.6.2007 v 12:44

Zdravím, sháním jakýkoliv kontakt na Pavla Sourala díky

Helena Sumarová
5.6.2007 v 15:51

Děkuji za Vaši zprávu, asi to bude dcera paní Dirrové.Bude pravděpodobně vdaná, takže jiné jméno. Mohla bych se s ní nějakým způsobem spojit?

Ema Kriklová
4.6.2007 v 22:55

Všechny vás zdravím, po dlouhé době jsem Vás objevila. Vzkaz pro Helenu-paní Dirrová žije u dcery ve Velkých Opatovicích. Zdraví EMA

Helena Sumarová
3.6.2007 v 09:01

Hledám někoho z rodiny paní Marie Dirové (Dirrové), která byla sestřenicí mé matky. Před mnoha lety, kolem roku 1950, jsem se s ní setkala. Maminka byla rozená Kubínová. Děkuji za každou zprávu.

Radek Dujka
9.5.2007 v 08:47

Ještě jsem zapoměl.Kdo chcete(týká se hlavně rodičů mladých hasičů)mrkněte na : www.sdhm.estranky.cz Je tam strámka o naší činnosti.

Radek Dujka
9.5.2007 v 08:39

Koncem Května to je 25.-26.5.2007se zůčastníme dvoudenních závodů.Závod se bude konat v Městečku Trnávce na fotbalovém hřišti.Děti budou spát pod stanem, a tak prosíme rodiče našich mladých hasičů kteří mají stany,aby řekly dětem jestli stan zapůjčí .My se budeme dětí ptát už teť v pátek to je 11.5..

Dufka Jiří
11.3.2007 v 16:26

Sbor dobrovolných hasičů zve všechny děti do kroužku "Mladý hasič". První setkání se bude konat v pátek 16.3.2007v 15:00 hodin v Hasičské zbrojnici.Další schůzky budou probíhat v den, který bude dětem nejvíce vyhovovat. Odvoz do okolních obcí zajištěn. Za sbor dobrovolných hasičů Veronika Haderová , Jiří Dufka

thomas
6.3.2007 v 19:35

Dobrý den , jsem taky WEBMASTER , z této obce mě již všichni znají . Určitě se podívejte na mou tvorbu muj web a forum http://www.blackmode.ic.cz http://www.blackmode.wz.cz

Radek Dujka
5.3.2007 v 05:37

Zdravím .Reaguju na zprávu od paní Kriklové.Je to pravda,že se tady málo píše o dění v obci.Myslím,že v dnešní době není problém pokud se dělá nějaký plagátek( na cokoliv),vložit taky sken tohoto plagátku na tyto stránky.A to má možnost opravdu každý.Chce to pouze člověka co je u zdroje a ten skenr.Ono by to podle mě chtělo vic provázat s Obecním úřadem.

Zbyněk Opletal
27.2.2007 v 09:24

Každé stránky pokud nejsou aktuální a nepřináší důležité informace časem odumřou. V žádném případě bych nechtěl, aby toto byl případ těchto stránek. Bohužel jako správce stránek nemůžu plně zodpovídat za jejich obsah, protože v Jaroměřicích již nebydlím. Do dnešního dne se neozval nikdo, kdo by měl zájem se podílet obsahově na těchto stránkách, ikdyž k tomu na stránkách vybízím kde to jde. Kalendář událostí je nastaven tak, aby do něj mohl zapisovat volně každý, kdo má zájem. Pokud tedy znáte někoho, kdo má zájem nebo kdo má dobrý přístup k informacím, zašlete mi na něj prosím kontakt.

Ema Kriklová
27.2.2007 v 01:45

Všechny Vás moc zdravím a chválím tyto stránky o ničem. Víte, že přijede polská delegace.Víte,že byla beseda s panem Koudelkou o Jaroměřicích?? Málo se toho tady píše, nebo někde jinde? Nechápu význam těchto " tichých stránek" .Nebo informace jsou jinde? Najdu je? Kde?

Danča
13.2.2007 v 09:59

Zdravím a děkuji za krásné stránky o naší rodné vesnici. Je radost pohledět na ty fotky...jen tak dál..

Zbyněk Opletal
9.2.2007 v 09:37

Omlouvám se za vzniklé problémy. Změna vzhledu a struktury stránek byla dána potřebou umístění většího množství informací, nejen galerie a pár článků. Grafika i design je uzpůsobena právě těm dříve narozeným, hlavně přehlednější kontrastnější grafikou a struktorovaným obsahem webu. Přibyly také další dobré nástroje pro lepší orientaci, jako ja například orientační mapa stránek. Odkaz je umístěn ve spodní části každé stránky. Pokud jste si udělala nějakou propagaci (vizitky atd.) s odkazy platnými ve staré verzi jaroměřických stránek, tak Vám můžu vyjít vstříc, aby byl původní odkaz platný. Ale obecně řečeno autor či majitel stránek si vyhrazuje právo na změnu designu i struktury webu. Nějaké to vysvětlení jsem Vám již poslal do mailu, ale návrat k původnímu vzhledu stránek není možný. Pokud byste chtěli diskutovat nad tímto tématem dále, doporučuji přejít na diskuzní fórum a využít některé z témat. Mile rád na všechny vaše připomínky, dotazy odpovím.

Ema Kriklová
8.2.2007 v 23:47

Proč to pořád měníte? Já jsem měla pracně udělanou inzerci a jako proutkem zmizla. Toto není pro nás starší fér, taky ta diskuse vypadá. Jsem rozčilena. Nebo dejte podrobný návod, jak se dostat na původní stránky, ty byly super, přece se tam aspoň trošku psalo. Ema

Ema Kriklová
28.1.2007 v 22:38

Všechny moc zdravím. Je velká škoda, že se zde tak málo píše. Vždyť se pořád něco děje, tolik věcí by se tady dalo řešit. Možná, špatně hledám, já se totiž teprve učím tu novou možnost komunikace využívat. Ale je to obrovská šance a zároveň radost pro jaroměřické, které odvál vítr osudu jinam. Ozvěte se, ptejte se, povídejte.. Zdraví Ema

Olga Szarowská
25.1.2007 v 18:34

Pozdrav z drsného severu, konkrétně z Orlové, posílá Ola Szarowská, kdysi Hloušková. Moc pěkný fotky, moc pěkná stránka.

Zbyněk Opletal
27.12.2006 v 22:10

Zdravím všechny. Všechny návštěvníky, kteří mají určitý problém se zrakem. Ať už jde pouze o zhoršený zrak dříve narozených nebo i vážnější poškození. Stránky jsou nyní optimalizované právě pro tyto uživatele. Máte možnost změnit vzhled, zobrazit stránky s vyšším barevným kontrastem a větším písmem.

«123»31 - 60 z 77

Přidej komentář(*) Hvězdička označuje povinná pole. Odeslat komentář