Autorská práva - copyright

Všechna práva jsou vyhrazena pro obec Jaroměřice.

Design a kód

Původní i další rozšířené verze těchto webových stránek byly vytvořeny s hrdostí k mé rodné vesnici zdarma. O údržbu se stará Zbyněk Opletal grafik a webdesigner na volné noze.

Zajímavé odkazy, články nebo jejich výměna

Úklidová firma Praha

Jsme experti na úklid, jsme úklidová firma Praha a jsme tým profesionálně vyškolených uklízeček a uklízečů. Kvalitně odvedená práce je pro nás priorita a zároveň jsme schopni uklízet za rozumné peníze. Razíme heslo maximální kvalita úklidových prací za rozumnou cenu. Vše záleží jen na vás a my se plně přizpůsobíme vašim náročným až perfekcionalistickým požadavkům, protože to je přece u úklidu to důležité, perfektní čistota. Je nám jasné, že nás pouštíte do míst vašeho soukromí a tak logicky velmi úskostlivě ctíme soukromí našich klientů. Čistíme koberce, čalounění, drahý nábytek a tak musíme mít znalosti používání konkrétních mycích prostředků a jejich působení na různé materiály. Tato znalost dělá z úklížeček opravdové profesionály, protože tak můžeme maximálně efektivně používat účinné čistící prostředky. Neseme plnou zodpovědnost za svoji práci a jsme pojištěni. Máme prostě rádi pořádek, čistotu, řád, uklizenost, vůni čistidel. No prostě máme rádi svoji práci. Jsme schopni pokrýt široké spektrum úklidových služeb od běžného úklidu domácností, úklidu kanceláří a firem až po úklid sálů, průmyslových hal a objektů. Na vše používáme účinné čistící pomůcky, profesionální vybavení a čistící stroje.
Úlidová firma Praha, tedy pamatujte Expert úklid je tu pro vás a vaše čisté a uklizené domácí a firemní prostředí. A nezapomeňte, že provádíme jak jednorázové úklidy, tak i pravidelné úklidy. Samozřejmostí jsou i generální úklidy, i úklid po rekonstrukci či malířích. Na našich webových stránkách můžete odeslat nezávaznou objednávku úklidových služeb a nebo prostě volejte. Jsme tu pro vám. Expert úklid.