Pohádkový les 2018

Vloženo: 02.07.2018 Změna: 15.07.2018 15:33 Diskuze: 0

Jaroměřické Jaromírovo pohádkové království opět ožilo 23. června 2018 – letos již po jedenácté. Pro velký organizační tým je potěšením, že z široké nabídky zábav si rodiče s dětmi zvolí právě hledání každoročně zatoulané princezny Jarmilky mezi 24mi pohádkami. Některé děti znají trasu už nazpaměť, ale vracejí se každoročně.

Počet registrovaných dětí je ovlivněn nejen kvalitou programu, která je vždy pečlivě zajištěna, ale především počasím.

V prvním roce 2018 královské hospodyňky zapsaly 128 dětí, rok od roku se počet navyšoval, v r. 2016, kdy bylo příjemné slunečné odpoledne, byl zaregistrován nejvyšší počet- 358 dětí. V letošním velmi nejistém, chladném a větrném počasí přišlo hledat princeznu 231 „zachránců“.

Princezna byla nalezena, nikdo se neztratil ani nezranil, všichni byli odměněni i občerstveni, doufejme i dobře pobaveni doprovodným programem.

Dobrovolná a ochotná spolupráce nespočetného týmu se opět zúročila v kladném zhodnocení dospělých a především v příjemně prožitém odpoledni dětí, pro něž především byl Pohádkový les uskutečněn. Sponzorství Obce, Pardubického kraje, pojišťovny Generali a ostatních drobných firem je velkou podporou, za něž jménem všech děkujeme.

SRPŠS, SPOZ a OK Jaroměřice