Jaroměřický pohár ve volejbale

Vloženo: 25.07.2011 Změna: 25.07.2011 00:00 Diskuze: 0

25. červen 2011 byl velkým dnem pro jaroměřické volejbalisty, jelikož pořádali již pošesté svůj domácí turnaj – JAROMĚŘICKÝ POHÁR. Jaroměřičtí si pro své hosty připravili příjemné prostředí, bohaté občerstvení a speciality z udírny a na grilu. Hra probíhala na antukovém a travnatém kurtu, kde se prostřídaly všechny ...

25. červen 2011 byl velkým dnem pro jaroměřické volejbalisty, jelikož pořádali již pošesté svůj domácí turnaj – JAROMĚŘICKÝ POHÁR.

Jaroměřičtí si pro své hosty připravili příjemné prostředí, bohaté občerstvení a speciality z udírny a na grilu. Hra probíhala na antukovém a travnatém kurtu, kde se prostřídaly všechny týmy, aby to bylo spravedlivé. Bohužel čemu člověk nikdy neporučí je počasí. Začátek turnaje provázel silný vítr, zima a déšť. Bohudík jsou volejbalisté zdatní sportovci a s touto nepřízní se dokázali poprat. Počasí se naštěstí odpoledne umoudřilo a sluníčko přilákalo i diváky na volejbalovou podívanou.

Na turnaj přijelo celkem 9 mančaftů: Velké Opatovice, Brno, Želešice, Biskupice, mix Trnávka a Mor. Třebová, Boskovice, Vranová Lhota a dvoje Jarky. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Skupina s pěti týmy hrála každý zápas na dva sety do 20 bodů, skupina po čtyřech týmech hrála na dva sety do 25 bodů, aby se srovnal časový rozdíl. Jaroměřičtí hráči:

Jarky I: Martina, Jitka, Vašek, Svaťa, Martin a Ondra. Jarky II: Zdena, Eva, Laďa, Laďa Sečů, Barča, Franta, Pepa a Vašek (Honza).

Jarkám II se podařilo postoupit ze skupiny, ale ve čtvrtfinálovém kole je zastavila favorizovaná Vranová Lhota.

Jarky I se probojovaly až do semifinále, kde však nestačily na mix Trnávky a Třebové, zbyla jim však ještě šance na třetí místo. O to komu připadne brambora nebo krásný pohár se měli Jaroměřičtí utkat s mladými borci z Velkých Opatovic. Ani zde však už Jarky nestačily a zbyla na ně bramborová medaile.

V posledních třech ročnících si vždy krásný Jaroměřický pohár odvážela Vranová Lhota, letos jim tento triumf vzal mix Trnávky a Moravské Třebové.

Konečné pořadí VI. ročníku Jaroměřického poháru:

  1. Mix Trnávka a Mor. Třebová
  2. Vranová Lhota
  3. Velké Opatovice
  4. Jarky I.
  5. Boskovice
  6. Želešice
  7. Brno
  8. Jarky II.
  9. Biskupice

Po slavnostním vyhlášení vítězů proběhlo losování bohaté tomboly, v které bylo 80 cen a snad každý, kdo si los koupil, tak neprohloupil :) Tímto děkujeme všem sponzorům, kteří podpořili náš turnaj.

Za Volejbalový oddíl Jaroměřice Jitka SkřebskáPřidej komentář


Odeslat komentář